Byt 3+1 v Podlesí, Svatava se společnou zahradou
Nabízíme k prodeji byt v klidné a vyhledávané lokalitě Svatava – Podlesí, situovaný v menším bytovém domě s pouze 4 bytovými jednotkami, což zajišťuje příjemné a komorní bydlení s výbornými sousedskými vztahy.
K bytu náleží podíl na společné oplocené zahradě o celkové výměře 1 025 m², která nabízí dostatek prostoru pro odpočinek, posezení i trávení volného času v přírodě. Lokalita je velmi klidná, obklopená zelení a působí příjemným venkovským dojmem.
Byt je v původním, zachovalém stavu. Proběhla výměna plastových oken, jinak je byt vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Výhodou je vlastní kotel, který zajišťuje samostatné vytápění a lepší kontrolu nad náklady na bydlení.
Mezi hlavní přednosti nemovitosti patří zejména:
klidná a krásná lokalita
menší bytový dům pouze se 4 byty
velmi dobré sousedské vztahy
oplocená společná zahrada
vlastní kotel
možnost úprav dle vlastního vkusu
Tento byt je ideální volbou pro klienty, kteří hledají klidné bydlení s příjemnou atmosférou a zároveň možnost vytvořit si domov podle svých představ.
Doporučuji prohlídku
Další informace
|
|
Eva Rychlá |
|
| 723458016 eva@rk-sedlacek.cz |
|
|
























